Kupujete dům? Nekupte zajíce v pytli! Vsaďte na termovizi.

Co se může stát v případě, že koupíte nemovitost bez toho, aniž byste před investicí prověřili její stav termovizí? Můžete například zjistit, že se vám investice do nemovitosti násobně prodraží dalšími investicemi do oprav pláště budovy nebo výměny oken. 

Nedostatečné vlastnosti konstrukce nemusí být na první pohled vidět, časem je však zaznamenáte například tvořením plísní nebo srážením vlhkosti na oknech. 

Tepelný most zdivem (červená barva), nevyhovující skleněná výplň na oknech

Topení chodníku před domem??

Tepelné ztráty podlahou, které jsou poměrně velkého rozsahu.

Dvakrát měřte, jednou kupujte

Díky termovizi můžete odhalit chybně uloženou tepelnou izolaci, tepelné mosty a také předejít poškozování stavby vlivem skrytých vad. Komplexní termovize vás seznámí s aktuálním stavem povrchových teplot stěn, podlah a střechy domu z exteriéru i interiéru domu. Tyto naměřené hodnoty následně analyzuje a vyhodnotí odborník dané problematiky.

Termosnímek okna zevnitř pro vyhodnocení těsnosti a skla.
Termosnímek okna z venčí pro vyhodnocení skleněné výplně.

Měření z interiéru

Měření z interiéru byste neměli vynechat zejména ve chvíli, kdy kupujete dům s provětrávanými konstrukcemi nebo dům s obytným podkrovím, u nějž jsou podhledové vrstvy ochlazované z obou stran, v tomto případě nemusí být tepelné mosty z exteriéru vidět. Vždy provádíme kompletní prohlídku všech vnitřních částí domu, které sousedí s venkovním prostředím.

Termosnímek topné soustavy s chladnými místy v koutech.
Zaznamenán rosný bod, který celkově způsobuje v místnosti nekomfort a je rizikem tvoření plísní.

Počet naších změřených nemovitostí ...

0
Dovednosti
školení a certifikace 100%
spokojenost zákazníků na firmy.cz 100%
přípravenost technologie a kalibrace 100%