Měření termokamerou Praha

Nejčastější zakázky na termovizní měření, kde jsme schopni nalézt příčiny a nabídnout řešení:

  1. Kontrola novostavby – zákazník, který se chce ujistit, že je na dodané stavbě na klíč vše v pořádku.
  2. Zjištění tepelných mostů u starších objektů – poradenství ohledně investic do zateplení objektu, zhodnocení následků či rizik.
  3. Vlhkost, plíseň – problémy, které jsou skoro v každé domácnosti a jsou rizikové pro náš organismus.
  4. Poruchy nebo havárie topné soustavy – unikající voda ve stěně nebo v podlaze je někdy obtížně zjistitelnou závadlou, ale i v tomto směru máme své zkušenosti.
  5. Odhalení narušení stropní izolace – nalezení děr nebo průduchů ve stropních konstrukcích.
  6. Kontrola elektroinstalace – prevence proti požáru v rozvodnách a rozvaděčích 230/400V.

Termovizní měření – naše fakta

Termovizní měření s termokameramy s vyšší rozlišením, s individuálním přístupem k zákazníkovi, je naše hlavní know-how.

Náš postup při domlouvání zakázky se zákazníky je orientován zejména na povětrnostní podmínky, které jsou nejdůležitějším faktorem při termovizním měření. Abychom Vám mohli vyhovět z hlediska časových omezení a termínů, pracujeme i o víkendech a svátcích!

Naše termovizní kamera FLUKE 32 se širokoúhlým objektivem dokáže díky vysokému rozlišení termo odhalit i ty nejmenší anomálie (nedostatky). Vzhledem k těmto kvalitám dokážeme nasnímat požadovaný objekt s menším počtem termosnímků a tím zároveň ušetřit Vaše peníze!

Při termovizním měření využíváme také několik pomocných přístrojů na měření teploty a vlhkosti, které po dohodě zapůjčujeme zákazníkům pro dlouhodobý monitoring. Nově zapůjčujeme měřící přístroje pro měření koncentrace CO2.

Samotné termovizní měření je časově náročné dle složitosti objektu a také dle dotazování ze strany zákazníka. V ceně je zahrnuta i odborná konzultace, která pomůže při řešení nedostatků (např. vlhkost, plíseň). Dokážeme doporučit také produkty, které se osvědčily při jiných instalacích v objektech, kde byly zjištěny shodné problémy. Celou zakázku uzavíráme vždy výstupním termovizním protokolem, který mimo jiné také slouží jako podklad pro případnou reklamaci zjištěných závad u zhotovitele. Termovizní měření provádíme: Praha, Hradec Králové, Zlín, Vsetín.

Termovizní měření objekt Praha

Ukázka termosnímku objektu, který vykazoval tepelné mosty ve spárách zdivem. Celkově tento objekt vykazoval tepelné mosty velkého rozsahu na plášti, oknech a stropě.