BUDEte s námi spokojeni

Naše společnost je založená na osobním přístupu s cílem vyřešit Váš problém. Zodpovědně a procesně evidujeme všechny zakázky.

Nejsme korporát. Když je třeba věci řešit, rychle jednáme i rozhodujeme. Nejsme zahlcení procesy, které brzdí.

Kdo jsme

Firma AW TERMO s. r. o. vznikla v lednu roku 2009 s myšlenkou stát se největšími odborníky na termovizní měření a diagnostikování zjištěných problémů. Pro získaní odbornosti jsme absolvovali kurzy a školeni na práce s termovizní technikou a analýzu naměřených hodnot. 

S termovizními kamerami působíme v oblasti stavitelství, elektro a stavebního poradenství v rodinných domech, bytových domech, firmách a v průmyslu. Používáme naše termovizní “vidění” pro zjištění aktuálního stavu, kontrolu provedené práce i jako prevenci pro návrh dalšího opatření. Osobní přístup k zákazníkovi, konzultace a návrh vhodného a dostupného řešení, nás výrazně odlišuje od konkurence. Projekt TERMO OBCÍM, který jsme financovali z vlastních zdrojů, nás výrazně posunul na řebříčku zkušeností s různými problémy na objektech a také nás navázal na různé další spolupracovníky a partnery.

Víme, co lidé potřebují

Po několika letech práce s termovizní kamerou a obecně s bezkontaktním měřením různých druhů objektů nebo materiálů jsme zjistili, jaké jsou možnosti řešení problémů našich zákazníků a dle toho jsme se vyškolili a získali partnery na spolupráci. Víme, co zákazník žádá, i když to neumí pojmenovat a také víme, jakou službu a za kolik mu můžeme nabídnout. Další pomoc a konzultace s partnery provádíme vždy se souhlasem zákazníka.  Doporučení na fungující a ověřené produkty při řešení problémů a úspor je u nás samozřejmostí. 

Na čem pracujeme do budoucna

V první řadě klademe důraz na kvalitní a certifikované vybavení měřících přístrojů jako jsou termovizní kamery a jejich příslušenství, různé  kontaktní a bezkontaktní přístroje pro měření teploty a vlhkosti. Poslední dobou se zabýváme také dálkovým dohledem měření různých veličin za pomocí sítě Internetu věcí neboli IOT (Internet of Things). Zajímáme se také o nové trendy vytápění, rekuperace, větrání, regulace, inteligentní řízení domácnosti a energetického managementu.

Objednejte si naše služby ješte dnes a budeme u Vás včas

Po obdržení objednávky Vás budeme do 48hod telefonicky kontaktovat a stanovíme další postupy, termíny pro realizaci termovizního měření. Evidujeme Vás v pořadníku dle příchozích obejdnávek.

Vaše objednávka není závazná a vždy se dá zrušit!

Reference od zákazníků

Získané certifikace

Certifikát o absolvovaní používání termokamery ve stavebnictví.
Certifikát školení termografie a diagnostiky budov.
image
Získali jsme cenu zdraví a životního prostředí udělenou Ministerstvem životního prostředí
Získali jsme 3. místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR
Certifikace o absolvování odborného školení měření teplot.
Certifikát o kalibraci termokamery.