BUDEte s námi spokojeni

Naše společnost je založená na osobním přístupu s cílem vyřešit Váš problém

Kdo jsme

Firma AW TERMO s. r. o. vznikla v lednu roku 2009 s myšlenkou stát se největšími odborníky s termovizním měřením a diagnostikování zjištěných problémů. Pro získaní odbornosti jsme certifikování a školeni na práce s termovizní technikou a analýzou naměřených hodnot. 

S termovizními kamerami působíme v oblasti stavitelství, elektro, prevence bezpečnosti požáru a stavebního poradenství v rodinných domech, bytových domech, firmách a v průmyslu. Používáme naše termovizní “vidění” pro zjištění aktuálního stavu, kontrolu provedené práce i prevenci pro návrh dalšího opatření. Osobní přístup k zákazníkovi, konzultace s vhodným a dostupným řešením, nás výrazně odlišuje od konkurence. Projekt TERMO OBCÍM, který jsme financovali z vlastních zdrojů nás výrazně posunul na řebříčku zkušeností z různými případy chyb a také navázal na různé další spolupracovníky.

Víme, co lidé potřebují

Po několika letech práce s termovizní kamerou a obecně s bezkontaktním měřením různých druhů objektů nebo materiálů, jsme zjistili jaké máme možnosti pomoct zákazníkům a dle toho jsme se vyškolili a získali partnery na spolupráci. Víme co zákazník žádá i když to neumí pojmenovat, víme jakou službu a za kolik mu můžeme nabídnout. Další pomoc a konzultace provádíme u partnerů vždy se souhlasem zákazníka.  Doporučení na fungující a ověřené produkty při řešení problémů a úspor je u nás samozřejmostí. 

Na čem pracujeme do budoucna

V první řadě klademe důraz na kvalitní a certifikované vybavení měřících přístrojů jako jsou termovizní kamery a jejich příslušenství, různé měřící  kontaktní a bezkontaktní přístroje teploty a vlhkosti. Poslední dobou se zabýváme také dálkovým dohledem měření různých veličin za pomocí sítě Internetu věcí neboli IOT. Zajímáme se také o nové trendy vytápění, rekuperace, větrání, regulace, inteligentní řízení domácnosti a energetického managementu.

 

Objednejte si naše služby ješte dnes

Při odeslání objednávky Vás budeme do několika hodin telefonicky kontaktovat a stanovíme další postupy pro co nejlepší výsledek uskutečnění termovizního měření. Vaše objednávka není závazná a vždy se dá zrušit!

Reference od zákazníků

Získané certifikace

Certifikát o absolvovaní od spoločnosti Fluke
Naše certifikované školení termografie a diagnostiky budov.
image
Získali jsme cenu zdraví a životního prostředí udělenou Ministerstvem životního prostředí
Získali jsme 3. místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR