Máme pro vás jednoduchou nabídku

NEŽ K VÁM DORAZÍME, VŽDY SI PŘEDEM UPŘESNÍME CENU, ABYSTE VĚDĚLI, ZA CO A PROČ UTRÁCÍTE

TERMOVIZE CENA ...

Balíček MINI

1 800,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

5 termovizních snímků / 1hod práce v terénu

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace

Balíček / služba MINI je vhodný pro samostatné bytové jednotky v bytových domech a individuální konkrétní případy jako je termovizní měření jednoho nebo dvou oken, topných těles, stropu, výfuku chlazení, elektrický rozvaděč, hledání závad v izolacích a topných soustavách. Časová náročnost v místě termovizního měření je 1hod. Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 5 pracovních dnů ve výjimečných případech do 24 hod. 

V případě vhodných povětrnostních podmínek jsme schopni zakázku splnit do 5 dnů po odeslání objednávky.

Měření individuálních záležitostí vyžadují technickou přípravu termofotografa.

Doprava 10Kč/km jedna cesta směrem k vám.

Balíček STANDARD

3 500,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

10 termosnímků / 1-2hod práce v terénu

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace / poradenství 1rok

Balíček / služba STANDARD je vhodný pro rodinné domy s obytnou plochou nad 100m2. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace k tématům bydlení a různých úsporných opatření. Celý objekt se obchází s termovizní kamerou v režimu ON-LINE a zaznamenávají se pouze místa, které jsou pro analýzu problému důlažitá. Časová náročnost v místě termovizního měření je  1-2 hod. Výstupem je termovizní protokol zpracovaný  do 5 pracovních dnů. Po skončení zakázky vedeme zákazníka v databázi 1 rok pro další spolupráci při dalším poradenství.

V případě vhodných povětrnostních podmínek jsme schopni zakázku splnit do 5 dnů po odeslání objednávky.

Doprava 10 Kč/km jedna cesta směrem k vám. 

Balíček VIP

6 000,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

25 termosnímků / 2-3hod práce v terénu

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace / poradenství 1rok

další pomocné a specifické přístroje pro analýzu např. CO2

zvýhodněná nabídka dalších služeb nebo produktů

Balíček / služba VIP je vhodný pro  prohlídku většího rodinného domu nebo firmy nad 250m2. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu včetně všech součástí domu. Při prohlídce s termovizní kamerou v režimu ON-LINE se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro analýzu problému důležitá. Časová náročnost v místě termovizního měření je 2-3 hod. VIP balíček individuálně přizpůsobujeme potřebám zákazníka. Výstupem je termovizní protokol zpracovaný  do 10 pracovních dnů.

Doprava do 50 km z Prahy je zdarma.

Další rozšířené služby

Balíček BYTOVÝ DŮM

od 8 500,- Kč

bez DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

40 termosnímků

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace, doporučení

plakát na vývěsku s doporučením na odstranění problémů s plísněmi

Tuto službu jsme připravili pro bytové domy jako základní balíček kontroly venkovního pláště a výplně otvorů (dveře, balkónové lodžie s okny, technické prostupy). Startovací cena balíčku BYTOVÝ DŮM  je kalkulována pro bytové domy do velikosti dvou vchodů a pěti podlaží. Pro upřesnění ceny Vašeho bytového domu zašlete adresu objektu a specifikaci problému/kontroly domu. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace s několika vlastníky bytových jednotek. Při prohlídce s  termovizní kamerou  v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování důležitá.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  2-3 hod .  Výstupem je termovizní protokol a plakát na vývěsku bytového domu. 

V případě vhodných povětrnostních podmínek jsme schopni zakázku splnit do 10 dnů po odeslání objednávky.  Výstupní materiály jsou vyhotoveny do 14 dnů. 

Po individuální dohodě provádíme v bytových domech semináře s odborníky na danou problematiku.

Cena nezahrnuje dopravu 10Kč/km jedna cesta směrem k vám. 

Bezpečnostní termokamera cena

Individuálně zpracováváme termosnímky a návrhy kamerových zkoušek pro instalace termovizních bezpečnostních kamer k hlídání velkých objektů a rozlehlých perimetrů. Termokamery velice dobře fungují za stížených povětrnostních podmínek s dohledem na velké vzdálenosti, a to i několika kilometrů. 

Pokud plánujete zabezpečení rozsáhlého pozemku za pomocí instalace bezpečnostních termovizních kamer, rádi pro Vás připravíme skutečné termovizní zkoušky pro přípravu projektové dokumentace. Cena takových zkoušek je od 1800,-/hod včetně vypracování výstupu.

PROČ PRÁVĚ MY?

Naše společnost je založena na osobním přístupu s cílem vyřešit Váš problém. V případě potřeby i s dalšími odborníky.

Pomocné měřící přístroje jako doplněk termovize

S pomocí doplňkových měřících přístrojů jsme schopni přesněji lokalizovat problematické místo, zjistit tak skutečný stav prostředí nebo materiálu. 

Používáme bezkontaktní měřící přístroj pro snadné určení rosných bodů, několik prostorových teploměrů s vlhkoměry, kontaktní přístroj pro měření vlhkosti materiálu (zdiva, dřeva), inspekční mikrokameru 0,7mm (na PC nebo mobilu pro prohlížení), přístroj pro určení hladiny CO2 (vydýchaný vzduch). Měřící přístroje nejsou standardní výbavou termofotografa, a proto je nutné znát už při objednávce nebo telefonickém rozhovoru se zákazníkem, jaký je jeho problém.  Všechny tyto měřící přístroje je možné krátkodobě zapůjčit.

Inspekční letecké kontroly dronem

Nadstandardní součástí výbavy termofotografa je malý bezpilotní dron s kamerou. Používáme ho například ke kontrole větších areálů a výškových budov, kde dokážeme lépe posoudit skutečný stav venkovního pláště nebo upřesnit anomálie. Tyto drony s dálkovým online přenosem obrazu jsou malých rozměrů (430g) a fungují do vzdálenosti 300m. O jejich použití rozhoduje termofotograf podle specifikace zakázky a požadavků zákazníka. Cena této služby není zahrnuta v ceníku a není nijak účtována. Služba je pouze nápomocná pro termofotografa nebo analyzátora termosnímku pro upřesnění různých konstrukčních detailů.

Placenou službu létání s bezpilotním dronem s termovizní kamerou, focení nebo natáčení videa zpracováváme s pomocí partnera, který splňuje veškeré právní a legislativní předpisy ÚCL (Úřad pro civilní letectví). Tuto službu jsme vám schopni zprostředkovat s naší službou analýzy dat a zpracováním výstupu.