Máme pro vás jednoduchou nabídku

NEŽ K VÁM DORAZÍME VŽDY SI PŘEDEM UPŘESNÍME CENU ABY JSTE VĚDĚLI ZA CO A PROČ UTRÁCÍTE

Balíček MINI

1 800,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

5 termovizních snímků / 1hod práce v terénu

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace

Balíček / služba MINI je vhodný pro samostatné bytové jednotky v bytových domech a individuální konkrétní případy jako je termovizní měření jednoho nebo dvou oken, topných těles, stropu, výfuku chlazení, elektrický rozvaděč, hledání závad v izolacích a topných soustavách. Časová náročnost v místě termovizního měření je 1hod. Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 5 pracovních dnů ve výjimečných případech do 24hod. 

Po odeslání objednávky jsme schopni zakázku splnit do 10dnů dle povětrnostních podmínek, které jsou nutné pro termovizní měření.

Měření individuálních záležitostí vyžadují technickou přípravu termofotografa.

Doprava 10Kč/1km jedna cesta směrem k vám.

Balíček STANDARD

3 500,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

10 termosnímků / 1-2hod práce v terénu

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace / poradenství 1rok

Balíček / služba STANDARD je vhodný pro rodinné domy s obytnou plochou nad 100m2. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace k tématům bydlení a různých úsporných opatření. Celý objekt se obchází s termovizní kamerou v režimu ON-LINE a zaznamenávají se pouze místa, které jsou pro analýzu problému důlažitá. Časová náročnost v místě termovizního měření je 1-2hod. Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 5 pracovních dnů. Po skončení zakázky vedeme zákazníka v databázi 1 rok pro další spolupráci při dalším poradenství.

Po odeslání objednávky jsme schopni zakázku splnit do 5dnů dle povětrnostních podmínek, které jsou nutné pro termovizní měření.

Doprava 10Kč/1km jedna cesta směrem k vám.

Balíček VIP

6 000,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

25 termosnímků / 2-3hod práce v terénu

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace / poradenství 1rok

další pomocné a specifické přístroje pro analýzu např. CO2

zvýhodněná nabídka dalších služeb nebo produktů

Balíček / služba VIP je vhodný pro  prohlídku většího rodinného domu nebo firmy nad 250m2. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu včetně všech součástí domu. Při prohlídce s termovizní kamerou v režimu ON-LINE se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro analýzu problému důležitá. Časová náročnost v místě termovizního měření je 2-3hod. Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 10 pracovních dnů.

Doprava do 50km z Prahy je zdarma.

 

Další rozšířené služby

Balíček pro Bytový dům

8 500,- Kč

včetně DPH

termovizní kamera s vyšším rozlišením a širokoúhlým objektivem

40 termosnímků

termovizní protokol / výstup

prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE

odborná konzultace, doporučení

plakát na vývěsku s doporučením na odstranění problémů s plísněmi

Tuto službu jsme připravili pro bytové domy jako základní balíček kontroly venkovního pláště a výplně otvorů (dveře, balkónové lodžie s okny, technické prostupy). Tento balíček BYTOVÝ DŮM  je vhodný pro bytové domy určité velikosti a je vhodné pro přesnou cenu zaslat adresu objektu a cíl měření. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace s několika vlastníky bytových jednotek. Při prohlídce s  termovizní kamerou  v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování důležitá.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  2-3hod .  Výstupem je termovizní protokol a výstupní list v podobě plakátu na vývěsku bytového domu. 

Po odeslání objednávky jsme schopni zakázku splnit do 10dnů dle povětrnostních podmínek, které jsou nutné pro termovizní měření. Zpracovaní výstupních materiálů je do 10 pracovních dnů

Po individuální dohodě provádíme v bytových domech semináře s odborníky na danou problematiku.

Cena nezahrnuje dopravu 10Kč/1km jedna cesta směrem k vám. 

Bezpečnostní termokamery

Individuálně a příležitostně zpracováváme s pomocí termovizní kamery termosnímky návrhy kamerových zkoušek pro instalace termovizních bezpečnostních kamer k hlídání velkých objektů a perimetrů. Termokamery velice dobře fungují za stížených povětrnostních podmínek s dohledem na poměrně velké vzdálenosti a to i několika kilometrů. 

Pokud řešíte rozsáhlý pozemek pro instalaci bezpečnostních termovizních kamer rádi pro Vás připravíme skutečné termovizní zkoušky pro přípravu projektové dokumentace.

Co nám pomáha k lepší práci?

Naše společnost je založená na osobním přístupu s cílem vyřešit Váš problém, s podporou dalších odborníků.

Pomocné měřící přístroje pro přesnější určení nedostatku jako doplněk termovize

S pomocí těchto měřících přístrojů jsme schopni nalézt určité nedostatky, anomálie. Slouží jako doplňkové přístroje termofotografa k termoviznímu měření domu a k lepší analýze daného probléme.

Používáme bezkontaktní měřící přístroj pro snadné určení rosných bodů, několik prostorových teploměrů s vlhkoměry, kontaktní přístroj pro měření vlhkosti materiálu (zdiva, dřeva), inspekční mikrokameru 0,7mm (na PC nebo mobilu pro prohlížení), přístroj pro určení hladiny CO2 (vydýchaný vzduch). Měřící přístroje nejsou vždy běžnou výbavou termofotografa a proto je nutné znát daný problém popsaný zákazníkem už při objednávce nebo telefonickém rozhovoru.  Všechny tyto měřící přístroje je možné krátkodobě zapůjčit.

Inspekční letecké kontroly dronem

Další naší nestandardní součástí výbavy se kterou pracujeme příležitostně je malý bezpilotní dron s kamerou. Používáme ho například ke kontrole větších areálů a výškových budov, kde dokážeme lépe posoudit skutečný stav venkovního pláště a jiných anomálií. Tyto drony jsou malých rozměrů (430g) a fungují do vzdálenosti 300m s dálkovým online přenosem obrazu. Jejich použití volí vždy termofotograf k dané zakázce a také dle požadavků zákazníka. Cena této služby není zahrnuta v ceníku a není nijak účtována. Služba je pouze nápomocná pro termofotografa nebo analyzátora termosnímku pro upřesnění různých konstrukčních detailů.

Placenou službu létání bezpilotní dronem s termovizní kamerou, focením nebo natáčením videa zpracováváme za pomocí partnera, který splňuje veškeré právní a legislativní předpisy. Tuto službu jsme vám schopni zprostředkovat s naší službou analýzy dat a zpracováním výstupu.